Bizimle iletişime geçin

Köşe Yazısı

Astrolog Gamze Benzer ’den Haftalık Burç Yorumları

GAMZE BENZER
ASTROLOG
Yazarın tüm yazıları için -->  Tıklayınız

19.06.2022 / 681 Görüntüleme

20-26 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumları

 

Koç Burcu:

Ev, aile, yuva, güvenlik konularıyla ilgili gelişmeler sizi bekliyor. Toprak, gayrimenkul konularına yönelebilirsiniz. Sevdiklerinize, ebeveynlerinize karşı daha hassas, duygusal, şefkatli ve anaç yaklaşabilirsiniz. Yeni eğitimler ve seyahatler gündeme gelebilir. Ticari konular, alım-satım, pazarlama gibi alanlardan yana kazançlarınızı çoğaltabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz.

 

Boğa Burcu:

 Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalarla olan ilişkileriniz artabilir. Kısa seyahatler, eğitim, öğrenim gibi konular gündeme gelebilir. Ticari anlaşmalar ve görüşmelerde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Para ve finansal konularda aklınızı kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Yetenekleriniz, el becerileriniz ve ticari hayatınız birden fazla iş kapılarını aralamanızı sağlayabilir.

 

İkizler Burcu:

 Para ve finansal konularda aile içi destekler gündeme gelebilir. Yatırım, taşınır, taşınmaz mallar, mülk ve gayrimenkul konularını masaya yatırabilirsiniz. Birincil motivasyonlarınız ,arzu ve isteklerinizin peşinden koşmak isteyeceksiniz. Çevrenizde popülerliğiniz artabilir. Neşeli, coşkulu ,kıpır kıpır bir ruh haline bürünebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Aile,yuva,besleme,beslenme,koruma,kollama,şefkat,merhamet,anaçlık,yardımseverlik gibi duygularınızda artış olacaktır. Çevrenizle duygusal güven bağı oluşturduğunuz, kurduğunuz ilişkiler öne çıkıyor. Varlıklarınızda artış olabilir. Maneviyatınız ve ruhsallığınız artabilir. Herkesten uzak, inziva tatil beldelerine yönelebilir, bol şifa çalışmaları yapabilirsiniz.

 

Aslan Burcu:

 Aile, yuva, ebeveyn konularıyla ilgili hassasiyetler ortaya çıkabilir. Kapalı alanlar, hastanelerle ilgili durumlar oluşabilir. Manevi ve ruhsal konulardan fayda görebilirsiniz. Arkadaşlar, sosyal çevre ilişkileri hız kazanabilir. Yeni ortamlar ve yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşları, gönüllü işler, dernek ve vakıflarla ilgili konulara yönelebilirsiniz.

 

 

Başak Burcu:

Arkadaş ilişkileri ve sosyal çevre ilişkilerinizde duygusal güven veren, aile gibi olduğunuz geçmiş arkadaşlıklarla ilişkileriniz kuvvetlenebilir. Aile içi konulardan yana kazançlarınız çoğalabilir. Kariyer ve iş konularında birden fazla alana yönelebilirsiniz. Kıvrak zekânız sayesinde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Üstlerinizle görüşmeleriniz artabilir, kadınlardan yana destekler görebilirsiniz.

 

Terazi Burcu:

 Kariyer ve iş konularında ailenizin desteğini görebilirsiniz. Aile gibi olduğunuz iş ilişkileri kurabilirsiniz. Yine de duygusal iniş çıkışlar ve güvenlik konularında hassasiyetler açığa çıkabilir. Yüksek öğrenim, seyahatler, uzak kültürler ve yabancılarla olan konularda şanslı etkiler altındasınız. Hukuksal süreçlerde şans sizden yana olacaktır.

 

Akrep Burcu:

Yüksek öğrenim, akademik konular, hukuksal konular, uzak kültürler, yabancılardan yana olan konularda aydınlanmalar söz konusu olacaktır. Hedefleriniz ve ideallerinizde ailenizin desteğini görebilirsiniz. Başkalarının kaynakları, eşin parası, ortaklı paralar, vergi, miras, nafaka, sigorta gibi alanlarda şanslı etkiler söz konusu olacaktır.

 

Yay Burcu:

Eşin kaynakları, ortaklı paralar, krediler, nafaka, sigorta, vergi, miras gibi konuları aile içi masaya yatırmanız gerekebilir. Onların desteğini alabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgili operasyonlar söz konusu olabilir. Evlilik, beraberlik, ortaklıklar, iş birlikleri konusunda kazançlı çıkacağınız, olumlu gelişmelerin, başlangıçların olduğu bir dönemdesiniz.

 

Oğlak Burcu:

 Evlilik, beraberlik, ortaklıklar ve iş birlikleri konusunda sevgi ve güven bağı oluşturduğunuz bir dönemdesiniz. Duygusal gel-gitler zaman zaman yaşama ihtimaliniz yüksek olacaktır. Sağlığınızla ve gündelik yaşamınızla ilgili düzenlemeler sizi iyi hissettirebilir. Çalışma ortamınız ve arkadaşlarınızdan yana destekleneceğiniz ,popülerliğinizin artacağı bir dönemdesiniz.

 

Kova Burcu:

Sağlığınız, gündelik, yaşamınız, iş ve çalışma ortamınız, evcil hayvanlarınızdan yana konularda gelişmeler olabilir. Beslenme ve uykunuzu düzenlemek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda iletişim trafiğiniz artıyor. Çocuklarla ilgili haberler, gebelik haberleri gündeminizi meşgul edebilir.  Yaşam enerjiniz artabilir ve tatil planlarınız için harekete geçebilirsiniz.

 

Balık Burcu:

 Aşk hayatınızda romantizm artabilir. Sevdiğiniz insanla beraber aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular önceliğiniz olabilir. Aile içi kısa ziyaretlerle sevdiklerinizin gönlünü alabilir. Onların sorunlarına pratik çözümler geliştirebilirsiniz. Yer değişikliği, taşınma gibi durumlar söz konusu olabilir.

vioft2nnt8|001001E398BF|DergiAntalyaBidunya|KoseYazisi|koseYazisiAciklama|E05025A1-1E5F-4A4F-9DB2-FAC206214861